Buď ťažký frajer

Autor Jen Sincerová

Buď ťažký frajer je motivačná kniha pre všetkých, čo chcú zúfalo zlepšiť svoj vlastný život, no nechcú pritom prísť o rozum. Vo sviežej a zábavnej príručke vám úspešná koučka a autorka bestsellerov Jen Sincerová ponúka 27 kapitol plných nesmierne inšpiratívnych príbehov, múdrych rád a jednoduchých cvičení. Občas používa aj hrubšie výrazy, ale to máte zadarmo.
Okrem toho vám pomôže:
• Identifikovať a zmeniť nevhodné vzorce správania.
• Vytvoriť si život podľa svojich predstáv.
• Zarobiť konečne nejaké prachy!
Nakoniec pochopíte, prečo sa správate, ako sa správate, naučíte sa milovať to, čo nemôžete zmeniť a využívať silu Vesmírnej energie, aby ste to konečne poriadne rozbalili.

Z anglického originálu You are a Badass (Running Press,USA, 2013) preložila Sára Moyzesová.

Ukážky z knihy

Predstavte si, že ste vo fantastickej reštaurácii, kde si môžete naložiť toľko jedla, koľko len budete vládať zjesť, a kde na vás čaká more skvelých zážitkov, skúseností, možností, úžasných ľudí a spôsobov, ako sa podeliť o to, v čom ste naozaj dobrí. Jediné, čo treba urobiť, je zladiť svoju energiu s tým, čo chcete dosiahnuť a urobiť zásadné kroky k tomu, aby do vášho života mohli začať prúdiť samé dobré veci. Kľúčom je urobiť rozhodnutie. Bohužiaľ to nefunguje tak, že sa budete presúšať pri susedovom bazéne, chlipkať kokteily, dušovať sa, aké vysoké sú vaše vibrácie a popritom čakať na to, kým vám pečené holuby začnú padať do huby. Musíte začať niečo robiť, nielen si lážo-plážo hovieť na gauči.

Páči sa Vám táto kniha? Zdieľajte ju!

0.0/5 hodnotení (0 volieb)
Buď ťažký frajer

Komentáre

blog comments powered by Disqus

Naše ďalšie projekty

Booksite.sk