Pulz

Autor Gail McHughová

Ale ten sud strelného prachu, na ktorom sedíš, ťa nakoniec zabije.
Zabije ťa... zabije ťa...
Zabije... ťa.

Emily Cooperová, hlboko zranená na duši a nešťastná sama zo seba, je tentoraz ochotná riskovať všetko, len aby mohla byť s mužom, ktorý od ich osudového stretnutia ovládol všetky jej myšlienky a sny. Ich vzťah sa stále komplikuje a zostáva jej už len dúfať, že Gavin Blake ju stále miluje a odpustí jej.

Gavin sa však odrezal od spoločnosti, a aby si vyliečil zranené srdce, utiahol sa do nezmyselného, otupujúceho sveta, ktorý ho ničí. Emily nie je zvyknutá byť vo vzťahu tou silnou, no musí v sebe nájsť odvahu a sebadôveru, aby mohla bojovať o ich lásku a odlákať Gavina od okraja priepasti – aj keby to znamenalo podľahnúť spaľujúcej vášni. Lenže ani bývalý priateľ Dillon Parker ešte nepovedal posledné slovo...

Z anglického originálu Pulse (Atria, a Division of Simon & Schuster, Inc., New York 2014) preložila Jana Seichertová.

 • Žáner: Erotika, sex, Romantika
 • Jazyk: SK
 • Vydavateľ: IKAR
 • Väzba: Knihy viazané
 • Formát: 125 × 200 mm
 • Hmotnosť: 400 g
 • Počet strán: 400
 • Vydanie: 2015/07
 • Poradie vydania: 1.
 • ISBN: 978-80-551-4346-0
 • EAN: 9788055143460

Súvisiace články

JE OCHOTNÁ RISKOVAŤ VŠETKO

Ukážky z knihy

Gavin odtrhol oči od svojich „vypĺňačiek prázdnoty“ a uprel ich na Emily, ktorá sa chystala nastúpiť späť do limuzíny. V tej chvíli jeho telo zareagovalo na Emily jediným spôsobom, aký poznalo ? bez slova sa rozbehol k nej. So srdcom búšiacim až v hrdle a s hlavou plnou zmätených myšlienok ju chytil za lakeť. „Čo tu robíš, Emily?“ Dotyk hebkej položky v ňom oživil spomienky, na ktoré sa usiloval zabudnúť.
Emily zmeravela, no neobrátila sa. Nemohla. Namáhavo dýchala, nervózne prehĺtala a hľadala stratenú reč. „Prišla som sa s tebou porozprávať,“ zašepkala.
Gavin ju pustil a o krok odstúpil. „Tak sa obráť ku mne a pozri mi do očí,“ zavrčal tlmene.
Emily sa zrýchlil pulz. Pomaly sa otočila ku Gavinovi a opätovala mu pohľad. Hľadela mu do zmätených modrých očí a z celej sily zvierala rám dverí, aby sa upokojila.
Emilina krásna tvár Gavinovi takmer vyrazila dych. Odtrhol oči od jej a skĺzol nimi na chvejúce sa pery, ktoré boli ako stvorené pre jeho a ktoré ho prenasledovali v každom sne, odkedy odišiel. Hodvábne vlasy, ktoré mu počas ich milovania šteklili tvár, jej teraz viali v teplom vánku. Gavin lapal dych, zatiaľ čo túžba po nej mu bolestne pomaly prenikala do napnutých svalov. Hruď sa mu sťahovala láskou, ale pod pokožkou mu bublal hnev. Posmešne sa uškrnul. „Dovolil ti manžel, aby si ma navštívila? Nikdy by mi ani vo sne nezišlo na um, že Dillon navrhne svojej manželke voľný vzťah.“

Páči sa Vám táto kniha? Zdieľajte ju!

0.0/5 hodnotení (0 volieb)
Pulz

Komentáre

blog comments powered by Disqus

Naše ďalšie projekty

Booksite.sk