Strácam sa v tebe

Autor Jasinda Wilderová

Nebola som vždy zaľúbená do Coltona Callowaya. Najprv som ľúbila jeho mladšieho brata Kyla. Kyle bol moja prvá ozajstná láska v každom ohľade. Potom raz v jeden augustový večer prišla búrka a Kyle zomrel. A druhý človek, ktorý zomrel s ním, som bola ja. Colton ma nenaučil, ako mám žiť. Nevyliečil moju bolesť. Neurobil zázrak, aby som sa pozviechala. Naučil ma, ako to musí prebolieť a že človek sa nemusí vždy cítiť dobre. Naučil ma, ako to prekonať.
Osemnásťročná Nell Hawthornová sa zaľúbila do svojho dlhoročného priateľa z detstva Kyla Callowaya. Ich mladá láska je krásna a budúcnosť je plná prísľubov. Potom však Kyle tragicky zahynie a Nell to navždy zmení. Na pohrebe sa prvý raz stretne s Kylovým starším bratom Coltonom. Obaja sa prebíjajú životom, ako najlepšie vedia. Asi o rok sa ich cesty znova skrížia v New Yorku. Colton pochopí, že Nell sa ešte vždy nezmierila s Kylovou smrťou. Ešte vždy v nej tlela bolesť, pocit viny a ľútosť. Vie, že by sa do toho nemal starať, ale nemôže si pomôcť. Cestu k sebe nenájdu ľahko a obaja majú svoje tajomstvá. Spolu sa však naučia, ako prekonať bolesť a ako zaceliť staré rany. Zistia, aké dôležité je odpúšťanie.

Z anglického originálu Falling Into You preložila Miriam Ghaniová.

 • Žáner: YOLi, young adult, new adult, Svetová súčasná
 • Jazyk: SK
 • Vydavateľ: IKAR
 • Väzba: Knihy viazané
 • Formát: 125 × 200 mm
 • Hmotnosť: 322 g
 • Počet strán: 320
 • Vydanie: 2015/05
 • Poradie vydania: 1.
 • ISBN: 978-80-551-4242-5
 • EAN: 9788055142425

Súvisiace články

IBA SPOLU PREKONAJÚ BOLESŤ!

Ukážky z knihy

Slová a prázdne kondolencie. Stisnutia rúk, dotyky líc. Plačúci priatelia. Bratranci a sesternice. Becca, ktorá ma objímala. Jason, ktorý stál predo mnou, nehovoril ani ma neobjímal. Mlčanie bolo to najlepšie, čo mi mohol ponúknuť.
A potom... Pán a pani Callowayovci. Stáli predo mnou. Boli tam stále, ale ja som ich nevnímala. Nemohla som sa im pozrieť do očí. Boli však tu, držali sa za ruky a prebodávali ma rovnakými hnedými očami, aké mal Kyle. Nehovorila som o tom, čo sa stalo. Bola búrka, spadol strom a Kyle ma zachránil.
Nepovedala som nič o žiadosti o ruku ani o prsteni na nesprávnom prste. Nič o tom, že sme sa pohádali. Pod tým stromom som mala vlastne zostať ja.
Keby som postupovala inak, ich syn by bol ešte nažive.
To, že zomrel, bola moja chyba.
Keby som povedala áno, nezomrel by. Šli by sme do jeho izby. Milovali by sme sa. Strom by spadol na trávu, nie na nás.
Zahľadela som sa im do očí a hľadala správne slová.
„Je mi to ľúto." Viac som zo seba nedostala.

Páči sa Vám táto kniha? Zdieľajte ju!

0.0/5 hodnotení (0 volieb)
Strácam sa v tebe

Komentáre

blog comments powered by Disqus

Naše ďalšie projekty

Booksite.sk