Stretnutie

Autor Gail McHughová

Jej myseľ neľútostne bojuje proti tomu, čo jej telo vie už dávno. Túži po Gavinovi... šialene.

Po skončení vysokej školy a nečakanej matkinej smrti sa Emily Cooperová presťahuje do New Yorku, aby tam začala nový život so svojím novým priateľom Dillonom Parkerom. Je mu vďačná, že počas jej najťažších chvíľ bol pozorný, starostlivý a veľkodušný. Nevie si predstaviť život bez neho – aj keď vnútorný hlas ju napomína, aby spomalila.
Emily si na začiatok nájde prácu v reštaurácii – a potom stretne Gavina Blaka. Gavin, bohatý a známy plejboj, je nebezpečne príťažlivý a očarujúci muž. Ich prvé stretnutie je krátke, no stačí na to, aby sa v Emily prebudili všetky zmysly. Ich cesty sa nečakane znovu skrížia a vzájomnú príťažlivosť už nemožno zastaviť. Emily sa tomu pre pocit viny voči Dillonovi bráni, ale Gavin sa nemieni vzdať bez boja. Lenže dôvera je krehká, sklamanie obrovské a napokon sa schyľuje k unáhlenej svadbe... Keď však Dillon ukáže svoju pravú tvár, Emily vie, že musí niečo urobiť, inak zničí všetkých vrátane seba. Ale ako sa má rozhodnúť, keď nemôže veriť ani vlastnému srdcu?

Z anglického originálu Collide (Atria, a Division of Simon & Schuster, Inc., New York 2014) preložila Jana Seichertová.

 • Žáner: Erotika, sex, Romantika
 • Jazyk: SK
 • Vydavateľ: IKAR
 • Väzba: Knihy viazané
 • Formát: 125 × 200 mm
 • Hmotnosť: 362 g
 • Počet strán: 376
 • Vydanie: 2015/04
 • Poradie vydania: 1.
 • ISBN: 978-80-551-4210-4
 • EAN: 9788055142104

Súvisiace články

TO SEXUÁLNE NAPÄTIE VÁS ZNIČÍ

Ukážky z knihy

„Naozaj vyzeral tak úžasne?" žasla Olivia usadená za kuchynským stolom.
Emily si pritisla prst na ústa. „Ježiši, Olivia, Dillon je v mojej izbe. Hovor tichšie!" Očami preskočila na dvere a potom späť na Oliviinu tvár. „Áno, vyzeral neskutočne dobre. Jeho krása mi až vyrazila dych. Najradšej by som sa vyzliekla a dovolila mu, aby ma zožral zaživa. Pohľad naňho potešil všetky moje zmysly."
Olivia sa zasmiala a potom si rýchlo zakryla ústa dlaňou. „Tuším by stál za hriech," zašepkala. Emily prikývla a zachichotala sa. „Mala si radšej vziať miesto poslíčka."
„Neviem. Ešte nikdy som na nikoho nezareagovala tak čudne ako dnes naňho. Škôlkarka by to zvládla lepšie ako ja."
Olivia sa napila vína a v hnedých očiach jej zaiskrilo. „Keď budeš myslieť na pána Božského, dnes v noci si možno užiješ so svojím supersamcom skvelý sex."
Emily ju jemne pleskla po ruke. „Prestaň! Na toho už nesmiem ani pomyslieť." Vytiahla si vlasy z chvosta a dodala: „Mimochodom, milujem Dillona. Pán Božský obdarí svojou náklonnosťou nejakú inú ženu, ver mi."
„Dobre, dobre," uškrnula sa Olivia. „Ale aspoň máš niekoho v zálohe."

Páči sa Vám táto kniha? Zdieľajte ju!

0.0/5 hodnotení (0 volieb)
Stretnutie

Komentáre

blog comments powered by Disqus

Naše ďalšie projekty

Booksite.sk