Z fitka do kuchyne 3

Autor Kolektív, Lucia Švaral

Aj ty miluješ sladké? Tak vitaj v klube!
Čokoláda, karamel, vanilka...mňaaam. Všetky tie lahodné chute rozplývajúce sa na jazyku. Ale ako si dopriať sladké a nemať po ňom obrovské výčitky svedomia? Alebo ešte lepšie, ako si ho dopriať a mať zo seba dobrý pocit, že sme telu dodali len samé hodnotné živiny?
Aj my sme to riešili! Cvičili, snažili sa jesť zdravo, pili veľa vody, robili všetko pre to, aby sme mali super postavu. Ale tie chute...tie sa proste zastaviť nedali. Sladké milujeme a hotovo! Preto jediná naša záchrana pred tukovými vankúšikmi, zväčšujúcim sa bruchom a nepeknou celulitídou bolo, pripravovať si sladké inak!
Zo správnych ingrediencií, plné bielkovín, zdravých tukov, s množstvom ovocia, vhodne zvolených sacharidov, bez rafinovaného cukru, bez bielej múky a s nižším glykemickým indexom. Všetko skombinované tak, aby to hralo „v náš prospech“ a v prospech nášho zdravia. Tak, aby sme si ho mohli dopriať na raňajky a bolo pre nás tým najlepším štartom dňa. Alebo, aby sme si ho mohli dať na desiatu, či olovrant (k čaju i kávičke) a bolo aj skvelým predtréningovým jedlom. Taktiež, aby sme ním mohli ponúknuť aj našu rodinu a aby ich reakcia bola „mňaaam, chutí to famózne“.

Preto vznikla táto kniha, ktorú sme napísali my, 27 fitness tréneriek a inštruktoriek zo Slovenskej a Českej republiky. Tieto sladké pochúťky si pravidelne pripravujeme a mnohé z nich si pripravujú aj naši klienti, ktorí chcú buď schudnúť, vyformovať si postavu, alebo jednoducho žiť zdravo a cítiť sa skvelo. A aj vďaka nim dosahujú nádherné výsledky.

Nebojuj s chuťami na sladké. Vyhraj nad nimi! Daj si sladké zložené zo správnych ingrediencií, v správny čas a v správnom množstve. Naučíme ťa ako na to!
V tejto unikátnej knihe nájdeš:

- vyše 80 sladkých zdravých receptov,
- naše skúsenosti za roky praxe ohľadom cvičenia, chudnutia, dobre fungujúceho metabolizmu, či správneho nastavenia mysle,
- obrovskú dávku motivácie vo forme hodnotných článkov, našich fotografií, či obľúbených citátov, ktoré ťa poriadne nakopnú,
- nádherné fotografie jedál,
- praktický návod ako si vybrať kvalitné ingrediencie, kde ich nakupovať a obmeny ingrediencií,
- dôležité informácie o cukre a jeho vhodnejších alternatívach,
- nutričné hodnoty ku každému receptu,
- výšku glykemického indexu receptov a vysvetlenie, prečo je vhodné si túto hodnotu všímať,
- označenie každého receptu (bez lepku, bez laktózy, RAW, bez orechov, bez vajec, bez cukru, s proteínom),
- zlepšováky ako posunúť svoje kulinárske schopnosti na vyšší level,
- účinné fotocviky na cvičenie v pohodlí domova.

V knihe sa nachádzajú recepty na zdravé sladké raňajky, či desiate (palacinky, lievance, ovocné chlebíky...). Na zdravé sladké olovranty (rôzne predtréningové nápoje, tyčinky, či iné vychytávky), ale aj na dobroty vhodné na výnimočné príležitosti ako sú narodeniny, Vianoce, či ako dezert po nedeľňajšom obede. Všetky pripravené z dostupných ingrediencií, nenáročné na prípravu a mnohé z nich si môžeš dopriať aj každý deň.

 • Žáner: Zdravý spôsob života
 • Jazyk: SK, CZ
 • Vydavateľ: Fitshaker
 • Väzba: Knihy viazané
 • Formát: 157×240 mm
 • Hmotnosť: 870 g
 • Počet strán: 216
 • Vydanie: 2015
 • Poradie vydania: 1.
 • ISBN: 978-80-971-7882-6
 • EAN: 9788097178826

Súvisiace články

AKO SI OSLADIŤ ŽIVOT A NEPRIBRAŤ?

Páči sa Vám táto kniha? Zdieľajte ju!

0.0/5 hodnotení (0 volieb)
Z fitka do kuchyne 3

Komentáre

blog comments powered by Disqus

Naše ďalšie projekty

Booksite.sk