Ženíchov svedok

Autor Kristan Higginsová

Hlavná hrdinka Faith Hollandová sa po dlhoročnej známosti má vydávať za Jeremyho, lenže jej nastávajúci v kritickej chvíli prezradí prítomným svoje tajomstvo. Svadba sa teda nekoná a Faith krátko po tom, ako ju ženích nechal stáť pri oltári, opustí rodné mesto a usadí sa v San Franciscu. Po čase sa však vráti do vinice Volavka. V krásnej prírode bojuje s duchmi svojej minulosti, ale zároveň si dožičí aj pohárik dobrého červeného, podobne ako Levi Cooper, miestny policajný veliteľ a najlepší priateľ jej bývalého snúbenca. To on kedysi dávno zabránil jej sobášu a teraz sa stáva aj dôvodom, prečo sa Faith rozhodne zostať vo Volavke.
Román Ženíchov svedok je prvá časťl série o vinici Volavka, z ktorej vyšlo už päť dielov. Zaradili sa medzi najčítanejšie romantické príbehy medzinárodne uznávanej autorky.

Z anglického originálu The Best Man (Firstpublished in the United States by HarlequinBooks, S. A. 2013) preložila Tamara Chovanová.

 • Žáner: Svetová súčasná, Romantika
 • Jazyk: SK
 • Vydavateľ: IKAR
 • Väzba: Knihy viazané
 • Formát: 135 × 206 mm
 • Hmotnosť: 383 g
 • Počet strán: 408
 • Vydanie: 2016/03
 • Poradie vydania: 1.
 • ISBN: 978-80-551-4505-1
 • EAN: 9788055145051

Súvisiace články

KAŽDÉ ZLOMENÉ SRDCE VYLIEČI NÁDEJ

Ukážky z knihy

Bolo načase vypadnúť. Cez reštauráciu to nepôjde, ale v poslednej kabínke je okno. Faith cezeň môže vykĺznuť, iste nie je veľmi vysoko. Skočí dolu, uchmatne si z Colleeninho auta ten prekliaty pršiplášť, nájde telefónnu búdku, ak tá, čo je pri pošte, funguje, zavolá Colleen a povie jej, aby prestala flirtovať a vypadla z Huga.
Je to dobrý plán, pomyslela si Faith a len dúfala, že táto nočná mora bez oblečenia sa čím skôr skončí. Opatrne sa postavila na sedadlo záchoda (tá hladná potvora znova spláchla). Okno nebolo veľmi veľké – rýchlo odhadla veľkosť svojho poprsia a šírku okna. Tesnotka, ale zvládne to. Bude sa musieť pretlačiť, nie vyliezť. Ale prečo nie? Už zažila aj horšie poníženie. Korzet z mikrovlákna a záchod požierajúci svetre sú ešte vždy lepšie než nahnevané manželky a rozkošné detičky, ktoré vám nadávajú do kuriev.
Vystrčila hlavu cez okienko. Nikde nikoho. Bolo by skvelé, keby zrazu zastal na parkovisku jej otec a zachránil by ju. Ale nie, pri smetiakoch stál iba pes. Divý? Voľne žijúci? „Hej, miláčik,“ prihovorila sa mu a usilovala sa odhadnúť, či je nebezpečný. Zavrtel chvostom. „Dobrý psíček,“ povedala. Pes znova zavrtel chvostom. Žltý labrador. Nebol to divý pes.
Vďakabohu, už bolo takmer tma. Stálo tam päť či šesť áut vrátane Colleeninho, a inak nikde nikoho. Perfektné. Načase zmeniť sa na Spidermana.
Faith položila dlane na rímsu, nadskočila a vmanévrovala sa do okna. Hlava prešla, plecia prešli, prsia prešli, brucho prešlo. A zrazu zastala.
Zadok neprešiel.
Mierne sa pootočila. Nič.
Pes radostne zaštekal, vycítil, že bude zábava.

Páči sa Vám táto kniha? Zdieľajte ju!

0.0/5 hodnotení (0 volieb)
Ženíchov svedok

Komentáre

blog comments powered by Disqus

Naše ďalšie projekty

Booksite.sk